Joalis> Veterinární přípravky > AniUrin - močové cesty
Joalis

AniUrin - močové cesty

AniUrin - močové cesty

Detoxikace ledvin a močových cest je velmi důležitý krok v očistě organismu zvířete, neboť jak klimatické podmínky, tak nevhodné složení stravy velmi zatěžují tyto orgánové struktury. Jestliže se při procesu detoxikace organismu doporučuje optimalizovat pitný režim, u ledvinového okruhu se jedná přímo o podmínku k úspěchu.
Ledviny jsou obecně nejčastěji zatíženy infekčními ložisky a přípravek je zaměřen právě  na   očistu  od  těchto mikrobiálních toxinů. Obal mikrobiálních ložisek je nejčastěji tvořen z metabolitů. Proto lze přípravek použít při očistě od metabolitů (cukrů, tuků, bílkovin),ale i při optimalizaci metabolismu jako takového.

 
Lze doporučit při:
  • chronické záněty močových cest
  • poruchy plodnosti (v kombinaci s prep. AniNevrin)
  • nedostatečná činnost ledvin
  • tvorba močových kamínků a písku
  • poškození ledvin diabetem (v kombinaci s prep. AniDigest)
  • Prevence zánětlivých stavů pohlavních orgánů

 
Přes ledviny jsou nejčastěji vylučovány anorganické látky jako těžké kovy, chemické látky, ale také významné množství organických sloučenin.
Pod okruh ledvin náleží i rozmnožovací ústrojí. Při poruchách plodnosti se vždy zaměřujeme na tento okruh  a mozková centra hormonálně řídící reprodukci. Ledviny jako mateřský orgán mají zásadní vliv na infekční ložiska chlupového váčku a tím se významně podílí na kvalitě srsti. Dobře fungující ledviny jsou základem pro dobrý stav tkání pohybového systému.
 
Tyto přípravky nenahrazují léky předepsané veterinárním lékařem.
Přípravek je doplněk stravy.


Přejít na E-Shop
kočka                   pes