Joalis> Veterinární přípravky > AniSkin - kůže, srst
Joalis

AniSkin - kůže, srst

AniSkin -  kůže, srst
Problematika onemocnění kůže a kožních derivátů je ve veterinární praxi velmi podobná humánní problematice. S jedním rozdílem. Zvířecí kůže a srst je vystavena většímu náporu ektoparazitů, jako jsou blechy, všenky, zákožky, klíšťata atd., než lidská. Velmi často se hledání příčiny kožních problémů podobá detektivnímu pátrání. Přípravek AniSkin parazitární problematiku neřeší, ale můžeme ho použít k zvládnutí alergické reakce, která se při napadení ektoparazity často vyskytuje.
Kůži můžeme označit za orgán, který je nejtěsněji spojen s vnějším prostředím. Je složena z několika vrstev a tím pádem je pod vlivem několika mateřských orgánů. Na tyto souvislosti bylo v produktu pamatováno.

Lze doporučit při:
  •  ekzémy
  • opakované infekční záněty kůže
  • chronické záněty vnějšího zvukovodu
  • poruchy kvality srsti, drápů a poruchy při línání
  • kožní alergické reakce
  • nadměrná tvorba kožních šupin
  • nadměrná tvorba kožního mazu
 
 
Obecně kůži řadíme pod okruh plic. Jaterní okruh má ale významný vliv na vazivovou tkáň, na stav mazových žláz, na kvalitu lůžka drápu, paznehtu či kopyta.  Ledviny zase řídí stav podkoží a srsti.
Detoxikací mozkových center pracujících s imunitním systémem dochází ke zlepšení odolnosti kůže. V přípravku jsou obsaženy informace stimulující očistu od organických a anorganických toxinů.
Po aplikaci  AniSkin může docházet k přechodnému zhoršení stavu kůže, k vypadávání srsti a mírnému svědění. Doba, po kterou toto zhoršení trvá je individuální a je závislá na zdravotním stavu organismu.
 
 
Tyto přípravky nenahrazují léky předepsané veterinárním lékařem.
Přípravek je doplněk stravy.


Přejít na E-Shop
kočky                              psi