Joalis> Veterinární přípravky > AniMove - pohybové ústrojí
Joalis

AniMove - pohybové ústrojí

AniMove - pohybové ústrojí

Vzhledem k tomu, že pohyb je jedním ze základních projevů života, je řízená detoxikace pohybového systému u zvířat logickým vyústěním očisty organismu jako celku. Tento krok je u zvířat o to důležitější, neboť s neschopností pohybu často končí i jejich život. Přípravek AniMove je komplex, který obsahuje složky zaměřené na očistu celého pohybového aparátu. Příznivce celostního pojetí organismu nepřekvapí složitost tohoto doplňku stravy, který musí zasáhnout do činnosti několika mateřských orgánů a jejich okruhů. AniMove také detoxikuje mozková centra řídící činnost imunitního systému, čímž dochází ke zvýšení obranyschopnosti a odolnosti organismu. A to nejen proti infekcím, ale i proti stresu jako VIP toxické zátěži.

 
Lze doporučit při:
  • poruchy růstu (vhodné kombinovat s prep. AniNevrin)
  • poúrazové stavy pohybového aparátu (detoxikovaná tkáň lépe regeneruje)
  • artritida
  • artróza
  • profesionální přetížení, dlouhodobé mechanické přetížení
  • stavy způsobující neochotu k pohybu (při vyloučení ostatních orgán. onemocnění)
  • degenerativní procesy pohybového aparátu (osteoartróza, spondyloartróza)
 
 
Přes okruh jater dochází k detoxikaci vaziva, povázek a periferního nervového systému.  V důsledku toho se zlepšuje pružnost vazivových tkání a dochází k optimalizaci činnosti nervového systému, který řídí motoriku pohybového aparátu i vnímání bolesti. Současně je ovlivněn metabolismus základních živin, v tomto případě především tuků a bílkovin.
Okruh ledvin má zásadní vliv na kvalitu kloubní výstelky. Přes ledviny jsou nejčastěji vylučovány anorganické látky, například těžké kovy, průmyslová chemie, zemědělská chemie, léčiva, potravinářská chemie. Kvalita kostní hmoty je úzce propojena s hospodařením organismu s minerálními látkami, které je řízeno ledvinami a žlázami s vnitřní sekrecí.
Okruh sleziny z hlediska pohybového ústrojí představují hlavně svaly. Na postižení svalových skupin se nejvíce podílí soužití zvířat s člověkem.  Došlo k nepřirozenému omezení jejich pohybu. Krmení  je na hony vzdáleno původnímu složení. Zvířata často po několikaletém soužití s majitelem přejímají jeho sklon k onemocnění orgánových soustav a jejich schopnost empatie má za následek přenos psychické zátěže z majitele na zvíře. Pro úplnost je třeba dodat, že okruh sleziny je hlavním realizačním týmem v metabolismu škrobů a cukrů. A věřte, že z vývojového hlediska trávicí soustava psů a koček opravdu není přizpůsobena nadbytku těchto živin.
Již jsme naznačili, že přípravek přes okruh jater, ledvin a sleziny částečně též zasahuje do metabolismu jednotlivých živin. Především je však zaměřen na celkové zlepšení pohybového ústrojí zvířat. Problematika metabolismu a vylučování metabolitů hlavně tuku, cukrů a bílkovin je však natolik složitá, že je řešena samostatným přípravkem AniMet.
 
 
Tyto přípravky nenahrazují léky předepsané veterinárním lékařem.
Přípravek je doplněk stravy.


Přejít na E-Shop
kočka                     pes