Joalis> Veterinární přípravky > AniSpir - dýchání
Joalis

AniSpir - dýchání

AniSpir - dýchání

S opakovanými záněty dýchacích cest se bohužel nejčastěji setkáváme u zvířat chovaných dlouhodobě v bytových prostorech a v těsném kontaktu s lidmi.  Nedostatek pohybu  v  přírodě, spolu s nedostatkem světla, pobyt v přetopených místnostech a zahleňující strava, oslabují obranyschopnost dýchacích cest. Při vzplanutí zánětu dýchacích cest jsou některé druhy bakterií a virů společným jmenovatelem u lidí i zvířat. V době epidemií se setkáváme s celou kašlající domácností a zvíře často onemocní poslední. Jednou z cest jak přetnout bludný kruh opakovaných ataků je očista dýchacího ústrojí a posílení imunitního systému. Tímto přípravkem působíme i na alergickou reakci sliznic, která se nezřídka objevuje současně s astmatem.

 
Lze doporučit při:
  • Opakované infekční záněty dýchacích cest
  • výtoky ze sliznic dýchacích cest
  • alergické projevy na dýchacích cestách
  • astma (v kombinaci s prep. AniNevrin)
  • chronické bronchitidy
  • tracheální kolaps (borcení chrupavčitých prstenců průdušnice)
 
 Při očistě dýchacích cest dochází k rozpouštění nahromaděných hlenů, a proto můžeme očekávat detoxikační příznak ve formě vykašlávání. Tento druh kašle ale nebývá tak dráždivý jako při akutním zánětu a rostlinné výluhy tuto reakci organismu ještě usnadňují.
I v tomto přípravku se objevuje  složka pracující se stresem, o který nouze. Dlouhodobý stres oslabuje obranyschopnost jednotlivých orgánů   i organismu jako celku. Přípravek AniSpir podáváme jako prevenci problémů s dýchacím ústrojím.
Abychom byli důslední, doporučujeme  doplnit o AniDigest, neboť stav sliznic trávicího ústrojí má významný vliv na odolnost dýchacího ústrojí. Odměnou vám bude čilé a psychicky odolnější zvíře.
 
 
Tyto přípravky nenahrazují léky předepsané veterinárním lékařem!
Prřípravek je doplněk stravy.


Přejít na E-Shop
kočka              pes