Joalis> Veterinární přípravky > AniDigest - zažívací ústrojí
Joalis

AniDigest - zažívací ústrojí

AniDigest - zažívací ústrojí

AniDigest se zaměřuje na problematiku trávicího ústrojí. Jedná se o nejsložitější komplex. Není divu, vždyť kdysi někdo moudrý prohlásil, že v břiše se nachází druhý mozek. Samozřejmě se toto rčení týkalo člověka, ale u zvířete tomu není jinak.Trávicí systém nezatížený infekčními ložisky a dalšími toxiny, lépe odolává  vnějším vlivům, kterým je zvíře každodenně vystaveno.

Přípravek lze doporučit při:
  • opakované záněty žaludku a střev (průjem, krev ve stolici, úporné zvracení atd.)
  • poruchy vyprazdňování
  • časté zvracení
  • nesnášenlivost běžného krmení
  • nadýmání
  • chronické záněty dásní
 
 
Infekční ložiska ve sliznici trávicího traktu a současně svalovou tkáň pod ní, detoxikujeme přes okruh sleziny. Všudypřítomné vazivo zase přes okruh jater. V prep. AniDigest jsou obsaženy také informace o vztahu mezi plicní tkání a střevní sliznicí. Tento vztah začínají konečně respektovat i klasičtí veterinární lékaři.
Kontrolovaná detoxikace trávicích orgánů nesmí opomenout žlázu s vnitřní i vnější sekrecí jakou je slinivka.   U psů se jedná o jednu z nejcitlivějších tkání. U zatížené slinivky někdy postačí jediná zásadní dietní chyba    (např. zabijačkové hody, grilování atd.) a zvířeti jde doslova o život.
Slinivku nejčastěji oslabují virové infekce a naprosto nevhodné složení krmení. V tomto případě máme na mysli cukry a tuky.
Problematika parazitárních zátěží je ve veterinární medicíně velmi dobře ošetřena a tak se jí nemusíme zabývat .
Preparát  AniDigest stimuluje i vylučování různých druhů anorganických a organických zátěží. Detoxikuje  v mozku centra, která řídí imunitní systém, vegetativní systém a nervový systém, který se nachází pouze   v oblasti trávicích orgánů (enterální systém).
 
 
Tyto přípravky nenahrazují léky předepsané veterinárním lékařem!
Přípravek je doplněk stravy.


Přejít na E-Shop
kočka                 pes