Joalis> O přípravcích Joalis Animal
Joalis

O přípravcích Joalis Animal

Kde se dají přípravky koupit?

Přípravky si můžete zakoupit prostřednictvím distributorské sítě ECC s.r.o., na stránkách www.joalis.cz, www.joalisanimal.eu,  v C.I.C. Centru:  Křišťanova 1678/20, 130 00 Praha 3, Ostravě - Pražákova 218/7, Ostrava - Mariánské Hory,  nebo na spřátelených E-Shopech. (Přírodní lékárna, Obojky.cz)

Uchování přípravků:

Skladujte při teplotě od 5 do 25 °C. Přípravek by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Jak dlouho se přípravky podávají?

Doporučená doba je 1 měsíc. Nicméně ústup může být již dřív. Záleží na rozsahu poškození. Obecně lze také říci, že je nutné spotřebovat 1 celé balení. V případě, že si nejste jisti o účinnosti, doporučujeme konzultaci přes naší poradnu.

Správné užívání přípravků?

Přípravky se kapou na málo ochlupená místa na těle zvířete nebo se nakapou do tlamičky. (Odhrnutí pysků). Můžeme nakapat i na cukr. Před užíváním a po užívání nic nejíst a nepít po dobu 20 minut. Užívá-li pes, či kočka víc přípravků, mezi jednotlivými musí být  cca 30sec. pauza. Sliznice tlamy musí být beze zbytku potravy.

Mají přípravky Joalis Animal vedlejší účinky?

Naše přípravky nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní. Mohou se projevit např. zahleněním ....

Dávkování:

Dávkování je individuální. Podle váhy psa, či kočky. Bližší informace  - viz příbalový leták jednotlivého preparátu.

Jsou vhodné při dietě?

Ano. Preparáty jsou vhodné i pro celiaky nebo diabetické zvíře.

Zhoršené jaterní testy? Mohu přípravfky podávat?

Ano, ale pouze nakapáním na málo nebo vůbec ochlupená místa. Nepodávat do tlamy!

Mohu kombinovat s léky, které mi předepsal můj veterinář?

Ano. Nejsou to léky. Jen je třeba dodržovat odstup od léků předepsaných veterinářem.

Co to je za přípravky a jaké je jejich složení?

Veterinární přípravky Joalis Animal jsou čistě přírodní produkty  Složkou přípravků  jsou rostliny a jiné aktivní látky. Veterinární doplňky stravy Joalis Animal nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny. Tento proces má dlouhodobější charakter, pozitivní změnu lze očekávat zhruba po měsíci, v závislosti na závažnosti problému a době, po jakou trvá.
Tyto doplňky stravy nejsou antiparazitika.

                                                                                                                                                             

Pozor: Veterinární přípravky Joalis Animal jsou doplňky stravy. Nejsou to léky, a nenahrazují léky předepsané veterinárním lékařem!