Joalis > Aktuální téma
Joalis

Aktuální téma

19.06.2013

Grilování se psy

Také pospícháte v pátek do řeznictví pro naložené maso na gril? Líbivě vypadající špízy, nakládaná krkovice, domácí buřtíčky vázané motouzem, bylinkové klobásy a jiná lákadla po nás koukají a my jim většinou neodoláme.  Co na naše zahradní party... Celý článek »

18.06.2013

Hypertemie psů

Konečně jsme se dočkali pravých letních dnů. Slunce svítí, až pálí. Před pár dny jsme řešili povodně, nyní druhý extrém - vysoké teploty. Ty trápí nejen nás, ale i naše mazlíčky. Podívejme se na pár typů, jak je chránit před hypertemií - přehřátím. Kdy... Celý článek »

14.06.2013

Zajímavosti o kočkách

Minule jsme Vás informovali o psích zajímavostech. Před víkendem nabízíme další odlehčující téma ze světa koček. Nejvyšší rychlost, kterou je kočka schopná dosáhnout na krátkou vzdálenost, je asi 48 km/h Pokud je blízko vás a kmitá ocáskem, znamená to... Celý článek »

13.06.2013

Zajímavosti ze světa zvířat

Psi nás dokážou překvapit svou oddaností a láskou. Okolo nich je ale spoustu zajímavostí, které stojí za přemýšlení. Věděli jste např., že psi mají své otisky prstů, resp. čenichů, nebo že baset neumí plavat? Věděli jste  kolik asi žije na světě psů?  Nebo... Celý článek »

11.06.2013

Zvířecí čakry

Určitě jste slyšeli o čakrách na lidském těle. Už jste uvažovali o tom, že mají čakry i zvířata? Ano, i našim miláčkům můžeme pomoci  od bolesti pomocí léčivé energie.    Čakry jsou centrem toku energie, které neustále navzájem komunikují.... Celý článek »

07.06.2013

Psí záchod

Slyšeli jste už o psím pisoáru?  Myslím si, že jste ho zatím neměli možnost  vidět tak často, jak by si zasloužil.  Jedná se o nápad, který rozhodně stojí za úvahu. Jeho umístění je poměrně jednoduché, ale hlavně je téměř bezúdržbový. Po jeho... Celý článek »

05.06.2013

Pražský útulek pro psy v Troji funguje a je připravený ztraceným psům pomoci. Vedoucí útulku Václav Steinbauer zdůraznil, že zvířata, jejichž výběhům hrozilo zatopení, jsou už přestěhována do náhradních prostor v Měcholupech, krmení a technologie už jsou vystěhovány... Celý článek »

05.06.2013

Záchrana zvířat během povodní

Ani nám není lhostejná situace týkající se zvířat, které utrpěli při povodních. Proto zde uvádíme  některé příběhy. Budete-li mít možnost, můžete se přidat ke skupince lidí, kteří se dobrovolně stali dočasnými majiteli  a  vydali se na cestu... Celý článek »

14.05.2013

Vaše ohlasy na informační veterinární přípravky Joalis Animal

Napsala nám chovatelka těžce zkoušeného psa: „Rádi bychom se s vámi podělili o své aktuální zkušenosti s informačními preparáty Joalis Animal. Psychika naší fenky v souvislosti se současnými velkými zásahy v oblasti fyzické schrány utrpěla a trpí jako pes ... ... Celý článek »

06.05.2013

Jaké máte zkušenosti s podáváním přípravků Joalis Animal vy?

Jak na to v praxi Pan Zdeněk se s námi ochotně podělil o své zkušenosti s podáváním přípravků Joalis Animal. Zdeněk rozhodně odmítl perorální podávání veterinárního preparátu na kostce cukru, považuje pro zažívání psovitých šelem cukr za bílý jed. Svým... Celý článek »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12