Joalis > Aktuální téma
Joalis

Aktuální téma

13.12.2013

Pokračování soutěže

Vážení a milí, už jen tento víkend nás dělí do konce soutěže. Odpovědi naleznete na našich stránkách. Nebojte se a napište. Neboť očekáváme už jen pár odpovědí. Budou to právě Vaše odpovědi? Krásný víkend s pečením vánočního cukroví a mezi uklízením a... Celý článek »

06.12.2013

Pozor novinka - nový preparát na světě

Tak jsme se dočkali. Všichni naši milí chovatelé a milci veterinárních preparátů Joalis Animal. Dnes byl uveden na trh náš AniMet..Přípravek určen na metabolismus zvířete a na zdravotní problémy s tím spojené. Opět je určen pro psy a pro kočky.  Budeme rádi za vaše... Celý článek »

04.12.2013

Soutěž

Jak jsem již předeslala, připravujeme pro vás vánoční soutěž. Tady je: http://www.joalisanimal.eu/upload/editor/files/Soutez2.doc Přejeme vám hodně zdaru a šťastnou volbu. Uzávěrka soutěže je: 16. 12. 2013.  Své odpovědi zašlete na tuto adresu:... Celý článek »

27.11.2013

Test mykotoxinů

Náš včerejší článek o mykotoxinech vzbudil velký zájem. Abych pravdu řekla, nedivím se. Proto jsme se rozhodli, že budete-li mít zájem, můžete nám zaslat vzorky granulovaného krmiva, které dáváte svým miláčkům a my Vám změříme, zda mykotoxiny obsahují, či ne. Zašlete... Celý článek »

26.11.2013

Mykotoxiny a jejich vliv na zdraví lidí a zvířat

V naší laboratoři jsme provedli pokus, který zjišťoval výskyt mykotoxinů v krmivech pro psy. Výsledek byl alarmující. Z volně dostupných, průmyslově vyráběných krmiv - granulí - prošel POUZE JEDEN vzorek, který mykotoxiny prokazatelně neobsahoval. Je třeba připomenout, co... Celý článek »

25.11.2013

Změna textů na našich stránkách

Vážení chovatelé a uživatelé preparátů Joalis Animal, Neustále se snažíme reagovat na poptávku a vytvořit vám stránky, které by byly pro vás co nejpřehlednější. Proto jsme texty k jednotlivým veterinárním preparátům upravily tak, abyste přehledně našli onemocnění,... Celý článek »

22.11.2013

Kdy vyměnit krmivo

Také máte pocit, že se změnilo spoustu dobrůtek, které známe z mládí? Jejich chuť není už taková, jakou jsme znali z dob dřívějších a "vylepšené receptury" jsou většinou zhoršené receptury? Ne jinak tomu bývá i u krmení našich mazlíčků. Ať už se týkají... Celý článek »

21.11.2013

Citlivost psů aneb psi dokážou odhalit i rakovinu

Univerzita v Bufallu zjistila, že pouhá přítomnost zvířete ve stejné místnosti snižuje tlak i stres. Při pokusu s burzovními obchodníky se v přítomnosti psů snížilo vylučování tzv. volných radikálů, které údajně zrychlují procesy stárnutí a vyvolávají... Celý článek »

18.11.2013

Koupání našich miláčků

Nejčastěji psa koupeme v šampónu, když je hodně špinavý a srst je cítit nežádoucími pachy. Někdy psa musíme koupat ve speciálních přípravcích při léčení některých kožních nemocí. Běžné nečistoty (bláto na končetinách) raději pečlivě vysušíme, rozčešeme,... Celý článek »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12