Joalis > Aktuální téma
Joalis

Aktuální téma

04.02.2014

Joalis Info - bulletin

Od dnešního dne můžete najít další číslo - tentokráte 1. číslo roku 2014 na této adrese. Je volně ke stažení. Tak doufám, že se zařadí k předchozím uloženým číslům ve Vašem počítači. Celý článek »

03.02.2014

Přihlášky na seminář

Dnes již můžeme konstatovat, že počet přihlášených je 40 osob. Proto k dnešnímu dni uzavíráme registraci. S vámi, kteří jste přihlášeni zůstáváme v kontaktu a na ostatní se těšíme při dalších seminářích, které se v budoucnu určitě uskuteční! Tým Joalis... Celý článek »

31.01.2014

Seminář - registrace

K dnešnímu dni mohu konstatovat, že registrace se chílí ke zdárnému konci. Čekáme pouze na poslední 2 místa, která by byla pro případné náhradníky. Kapacita je tak zcela vyčerpána. Musím říci, že jsem mile překvapena, neboť o seminář jste projevili velký... Celý článek »

20.01.2014

1. seminář Joalis Animal

A je to tady. Teď už můžeme opravdu říci, že 1. seminář Joalis Animal je na světě. Uskuteční se: 8. března v Praze v Hotelu Olšanka od 10.00 hod. Je určen pro chovatele zvířat - Pozor! nemyslíme tím, že když máte doma Micinu a Punťu, že jste chovatel. Ale chovatelé v... Celý článek »

13.01.2014

Rozvor s MUDr. Josefem Jonášem v časopise PETMedia

Se souhlasem šéfredaktorky časopisu PETMedia - paní Marcelou Vaškovičovou, zveřejňujeme zde rozhovor s p. MUDr. J. Jonášem. Děkujeme! Celý článek »

08.01.2014

Seminář Joalis Animal

Termín prvního semináře veterinární sekce Joalis s.r.o. - Joalis Animal je stanoven. Datum bylo ustanoveno na krásný Mezinárodní den žen  - tedy na 8. března tohoto roku. O dalších upřesněních jako místo, čas, program apod. vás budeme informovat. Těšíte se? My... Celý článek »

07.01.2014

Proč psi kropí patníky a vyjí na měsíc...

Staří Slované i indiáni vlky uctívali a nazývali je svými bratry. Ostatně, které dravé zvíře, pro něž je malé dítě snadnou kořistí, je místo sežrání krmí a chrání? Podobných případů bylo doloženo několik. Ani dospělého člověka vlci nenapadají, pouze v nouzi loví... Celý článek »

20.12.2013

Když granule - tak......

Jedno dnešní malé podtéma se bude týkat granulí. Je všeobecně známo a jasné, že nad stravou granulovanou upřednostňujeme a je doporučováno krmivo  doma připravované. Kdo si však chce trvat na průmyslovém krmivu, jsou zde určité body, které by vám mohly pomoci při... Celý článek »

20.12.2013

Vánoce přicházejí, aneb na co si dát pozor

Všichni chceme jen to nejlepší, ovšem je třeba popřemýšlet, zda to, co si myslíme, je pro našeho miláčka opravdu tím  nejlepším. “Během svátků hrozí zvířatům stejná rizika jako nám. Nedávat jim naše lidské pamlsky, které jim mohou vytvořit zažívací... Celý článek »

17.12.2013

Ukončení soutěže a její výsledky

Správné odpovědi jsou označené červeně: 1.            Jaký  je náš HeadLine, neboli slogan?                 a: Péče na... Celý článek »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12