Joalis > Aktuální téma
Joalis

Aktuální téma

18.04.2014

Výherci soutěže

Už je tomu tak. Jak jsme již avízovali, tak jsme dnes na Velký pátek vylosovali 7 výherců. Jejich jména, stejně tak i ceny, které vyhráli, si můžete přečíst na Výherci soutěže - buton vpravo nahoře, na naší homepage! Všem ještě jednou gratulujeme! Celý článek »

14.04.2014

Novinky ve složení

Od dnešního dne naleznete na našem E-Shopu také složení dle jednotlivých preparátů Joalis.  A to jak u preparátů pro kočky, tak i pro psy.
  Celý článek »

07.04.2014

Report z For Pets

Od čtvrtka 3. dubna až do včerejších odpoledních hodin jste nás mohli navštívit na našem zcela novém krásném stánku na veletrhu For Pets v praze PVA Expo Praha. A jaké to tam bylo? Zde si dovolím takové malé shrnutí. Na stánek jsme slyšely jen samou chválu, což nás, věřte... Celý článek »

02.04.2014

FOR PETS

FOR PETS již po několikáté a tentokráte již naposledy. Před reportem. Jeden z největších veletrhů FOR FAMILY, který zahrnuje For Pets, For Kids, For Senior, For Teens, For Fans a Bojujeme s tuky začíná již zítra. Bude to čtyřdenní maratón, kde si každá rodina opravdu najde... Celý článek »

28.03.2014

Veterinární poradna

V rámci veletrhu For Pets ve dnech 3. až 6. dubna v Letňanech, bude na našem výstavním stánku také veterinární poradna. Otevřenou ji bude mít naše milá paní MVDr. Jitka Bilíková. Takže až budete mít nějaké dotazy, můžete je tam také zanechat, a ona Vám odpoví i... Celý článek »

20.03.2014

For Pets 3. - 6. dubna

Přinášíme aktuální informace o naší účasti na výstavě For Pets 2014. Najdete n ás v Hale č. 2 na místě č. 37. V katalogu pod číslem 2A37 . Moc se na vás věšechny těšíme. Budeme tam po celou dobu, takže věřím, že za 4 dny se s mnohými z vás setkáme osobně. Rádi... Celý článek »

17.03.2014

Jaký byl náš první seminář Joalis Animal?

Tento náš seminář se uskutečnil minulou sobotu 8. března  v Hotelu Olšanka, v Praze 3.  Mezi účastníky byli jak naši terapeuti, tak i kynologové, chovatelé, homeopati a veterinární lékaři. Pan MUDr. Josef Jonáš seznámil účastníky s metodou, pentagramem,... Celý článek »

06.03.2014

Fotografie

Vážení uživatelé, chovatelé a milci veterinárních Joalisek, protože se veterinární preparáty dostávají čím dál tím víc do podvědomí, máme před sebou první veterinární seminář, byli bychom rádi, kdybychom obdrželi nějaké fotografie vašich miláčků, koníků,... Celý článek »

26.02.2014

Problémy močových cest

Onemocní-li váš pes, nejdříve si pokusíme poradit si sami, ale vidíme-li, že akutní problémy nezvládáme, vždy je lepší navštívit lékaře. Během problémů můžeme podávat preparát AniUrin, který stimuluje organismus k očistě od metabolitů, tak k optimalizaci organismu... Celý článek »

11.02.2014

Jak jste se o Joalis Animal dozvěděli?

Vážení milci zvířátek, milí chovatelé, kynologové, zkrátka všichni, rádi bychom vás tímto oslovili a zeptali se, jak jste se o nás dozvěděli? Bylo to snad z nějakého časopisu? Nebo jste znali produkty pana dr. J. Jonáše a byli jste spokojení? Protože vám snad... Celý článek »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12