Joalis > Aktuální téma
Joalis

Aktuální téma

02.05.2013

Jak fungují veterinární preparáty Joalis Animal v praxi?

Pes Oscar opět na scéně aneb zbavujeme se toxinů Píše nám pan Zdeněk K., jak pokračuje v systematické detoxikaci svého psa Oscara pomocí informačních veterinárních přípravků Joalis Animal. „Uvědomili jsme si, že to, jak se nám povedlo nastartovat psychiku Oscara na... Celý článek »

23.04.2013

NALEZENEC!!!

Už jsem doma, raději už nebudu sám cestovat. BUBO JSEM V ÚTULKU V TRÓJI! PANIČKO,PÁNÍČKU, ČEKÁM! Včera večer na Hradčanské v bouřce vystoupil z tramvaje (nastoupil asi na Letné) mladý kříženec NO zavalitější postavy. Na krku má řetízkový obojek, nemá známku,... Celý článek »

22.04.2013

Jak na problémy s močovými cestami a ledvinami našich mazlíčků

Nejlepší je prevence. Na našich stránkách jsme již upozorňovali, jak je dobré od určitého věku psa pravidelně testovat funkci vylučovací soustavy. U koček to platí dvojnásobně, a to bez ohledu na věk. Věnujte občas pozornost pH moči, i mladé kočky totiž dnes mívají... Celý článek »

17.04.2013

Ne vše, co nám přivane jarní povětří, je k radosti

Už je to tady Už je tady jaro. S radostným pohledem do svěží jarní zeleně začínají i jarní neradosti v podobě klíšťat. Ochraně před ektoparazity se samozřejmě nevyhnete. Na vás bude, zda zvolíte prostředky pudrové, které chrání zevně, či pohodlné, tzv. spot-on,... Celý článek »

16.04.2013

Bludný kruh alergií

Jak a kudy z něj ven Minule jsme se dozvěděli, že příčina není v alergenu jako takovém, ale v neukázněné, přemrštěné imunitní odpovědi. Odkud je imunitní systém řízen? Odpověď je nasnadě ‒ z mozku. První krok je tedy detoxikace mozku. Právě zde totiž... Celý článek »

12.04.2013

Žijeme v době stoupajícího výskytu alergií nejen u dětí, dospělých lidí, ale
i u psů a koček

Lze s tím něco udělat? Odpověď zní: Ano. Co jsou to vlastně alergie? Proč nás tolik znepokojují? Alergie nejsou vlastně nic jiného něž přemrštěné reakce imunitního systému na běžnou součást ovzduší či potravy. I u domácích zvířat podobně jako u lidí se alergie... Celý článek »

11.04.2013

Domácí mazlíčci ‒ lék na alergie dětí

O pozitivním vlivu domácích zvířátek na zdraví jejich páníčků a dětí bylo již hodně napsáno. U dětí se z pohledu psychologa jedná o působení na rozvíjení emocionální inteligence. Nicméně to není jediný benefit, dokonce celé studie srovnávaly výskyt alergií u dětí,... Celý článek »

11.04.2013

OZNÁMENÍ

POZOR! POZOR!
Na našem facebooku Joalis Animal byla vyhlášena vědomostní soutěž o tričko Joalis.
Celý článek »

09.04.2013

Na jakém principu probíhá detoxikace veterinárními přípravky Joalis Animal

Rádi bychom vás ujistili, že se nejedná o nějaká kouzla, ani zázrak. Princip je úplně stejný jako u humánních preparátů Joalis. Organismus zvířete rozpozná informaci obsaženou v preparátu a na jejím základě aktivuje svůj imunitní systém a příslušný toxin tak vyloučí... Celý článek »

08.04.2013

Co je to detoxikace?

Vážení pejskaři a kočičkáři, připravili jsme pro vás Abecedu detoxikace v podobě miniseriálu, kde se dozvíte, co to vlastně ta detoxikace je. Kladete si otázku, proč máte sebe i organismus svého domácího zvířete pravidelně detoxikovat? Jak toxiny působí Organismus... Celý článek »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12