Joalis > Aktuální téma > Jak bylo v Písku?
Joalis

Aktuální téma

15.05.2015

Jak bylo v Písku?

 


Nutno říct, že na tak velké akci, jakou  Mistrovství světa belgických ovčáků FMBB 2015 bezpochyby bylo, jsme náš stánek ještě neměli.
Počasí nám přálo a to bylo velice důležité. Protože se vše odehrávalo ve sportovním areálu v exteriéru. Podle neoficiálních informací bylo přítomno okolo 10 000 návštěvníků a účinkujících bylo 800. A to vážně z celého světa. Od Libanonu až po USA. Soutěžilo se v Agility, Obediendce, Mondioring a IPO a součástí akce byla i Světová výstava belgických ovčáků. Mimochodem belgičtí ovčáci jsou opravdu moc pěkní psi.
Na stánku se vystřídaly 4 dámy. Protože mě skolila viróza takového kalibru, že jsem opravdu nebyla schopna účastnit se po všechny 4 dny, ve čtvrtek a pátek mě zastoupila kolegyně Bednaříková z Expedičního centra ECC ve Strakonicích. Tímto bych jí chtěla ještě jednou moc poděkovat, že mě zastoupila. Naprosto plnohodnotně. Děkuji. Kolegyní jí byla paní Marcela Picková. Ta, jako humánní terapeutka metody detoxikace měla možnost více pohovořit o praktickém využití veterinárních přípravků v praxi. Můj dík patří také paní Ing. M. Kocurové, která mi pomohla můj zdravotní problém vyřešit.
Sobota a neděle patřila již mojí maličkosti, kde mi velice příjemnou společnost dělala paní MVDr. Dana Peterová z Českého Krumlova. Věřím, že náš společný čas byl dobře strávený a že nás toto společné víkendové běsnění společně utužilo a spojilo.  I já musím moc poděkovat za pomoc během celého víkendu. Díky! Děvčata, bez vás bych to nezvládla.
Stánek nebyl ani tak prodejní, jako spíš prezenční. Jako sponzoři této akce jsme měli možnost a příležitost dostat se do takových míst, kam se běžný návštěvník akce neměl možnost ani podívat. Ze všech koutů na vás koukaly naše bannery, pro tuto příležitost jsme vyhotovili ekologické tašky Joalis Animal, které vás budou provázet na všech našich výstavách, veletrzích.
Jsem ráda, že jsme mohli obdarovat vítěze našimi veterinárními přípravky, informacemi, krásnou taškou, látkovým pytlem a knihami od p. MUDr. J. Jonáše.
Doufáme, že s organizátory akce budeme i nadále v užší spolupráci a že se budeme moci účastnit dalších sportovních aktivit psů v České republice.
Připojujeme pár fotografií.
Vaše Pavla Machálková