Joalis > Aktuální téma > Jak bylo na For Pets? Aneb nutné ohlédnutí
Joalis

Aktuální téma

16.04.2015

Jak bylo na For Pets? Aneb nutné ohlédnutí

Naši milí chovatelé,

nejdříve vám všem, kteří navštívili náš stánek, chceme poděkovat. S mnohými z vás jsme měli možnost probrat vaše zkušenosti a přání. Ti, kteří veterinární přípravky Joalis Animal znají vědí, že fungují a že se opravdu nemají čeho bát. Často jste se ptali na kombinaci a na to, jak dlouho přípravky užívat.  Nuže, kombinovat se nemusíte. A to jak s veterinárními léky, či ostatními doporučenými doplňky stravy, ale i s jinými veterinárními přípravky Joalis Animal. Co se týče délky užívání, zde je naše odpověď. Protože někdo má psa o hmotnosti 25 kg, ale i více a někdo jen sotva 3 kg., i odpověď může být různorodá. Lze jak dobrat přípravek celý, popř. se doporučuje brát ho 1 měsíc a počkat. Poté pokračovat.  Nezapomeňte, že expirace přípravků jsou 3 roky. Proto, jestli dodržujete podmínky správného uskladnění, nemusíte se ničeho bát.
Co doporučujeme je: přečíst si příbalový leták.

Radost máme také z toho, že k nám přicházeli čerstvě vystudovaní veterinární lékaři, kteří projevli velký zájem o alternativní cesty. Neboť si to klienti žádají. Báječné.

Také nás potěšil zájem prodávat naše výrobky v začínajících e-shopech a nebo obchodech se širokým sortimentem chovatelských potřeb. Od běžně dostupných po ty..... Joalis Animal. :)  .

A co vzkazujeme pro tradiční skeptiky? Nic. Ti patří totiž mezi ty chovatele, kteří nepřemýšlí nad zakoupeným zbožím pro své mazlíčky. A na místo zdraví, jim ordinují světélkující doplňky (ale ne stravy), laciné granule a hračky, ze kterých normální pes dostane akorát tak psotník.

A jaké jsou úsměvné zajímavosti z veletrhu? Tak třeba urna pro vašeho mazlíka, vepř na vodítku, trpasličí pudl, se kterým si majitel hrál  jo-jo. A dotazy typu:" Nemáte něco, aby při čůrání pes nezvedal nohu?" nebo:"Nemáte něco na to, aby mi pes nečůral na trávu?" ....
Tak pro tyto chovatele nemáme nic jiného než AniNevrin.

Sledujte a odebírejte náš newsletter, abyste se dozvěděli víc informací.

A nejbližší akce?
Již tak často avizovaná MS FMBB v Písku. Kde jsme se stali hrdými sponzory. Moc se na vás těšíme a budeme průběžně informovat.
Ti, kteří nevědí, co to je, tak vězte, že se jedná o Mistrovství světa belgických ovčáků. Kde by žádný chovatel neměl chybět.
http://www.fmbb2015.com/
Termín konání: od 7. - 10. května tohoto roku v Písku. Jedná se o největší akci tohoto rozsahu v České republice a my nebudeme chybět.