Joalis > Aktuální téma
Joalis

Aktuální téma

26.08.2015

Jdeme k veterináři

Tomu se nelze vyhnout Návštěvě veterináře se asi nevyhnete. Ať už jde o pravidelnou prohlídku, očkování, onemocnění, nebo plánovanou operaci, pes může tyto situace vnímat jako stresující. Už od samotných příprav vycítí, že se bude něco dít. Víme, že psi... Celý článek »

14.07.2015

Pes a tropické teploty

Tropické teploty a naši psi  A je to tady. Před námi jsou další tropické dny. Někdo je vyhledává, jiní ne. V čem se ale shodneme je fakt, že potřebujeme určité prostředky k tomu, abychom je zvládli v pohodě. Jak je to ale s našimi... Celý článek »

15.05.2015

Jak bylo v Písku?

  Nutno říct, že na tak velké akci, jakou  Mistrovství světa belgických ovčáků FMBB 2015 bezpochyby bylo, jsme náš stánek ještě neměli. Počasí nám přálo a to bylo velice důležité. Protože se vše odehrávalo ve sportovním areálu v exteriéru. Podle... Celý článek »

30.04.2015

Nejaktuálnější newsletter

Největší akce Joalis Animal se blíží! Vážení chovatelé, již jsme vás informovali o největší akci, které se Joalis Animal s hrdostí zúčastní. Jedná se o Mistrovství světa belgických ovčáků FMBB 2015 v Písku, které se bude konat 7. - 10.... Celý článek »

16.04.2015

Jak bylo na For Pets? Aneb nutné ohlédnutí

Naši milí chovatelé, nejdříve vám všem, kteří navštívili náš stánek, chceme poděkovat. S mnohými z vás jsme měli možnost probrat vaše zkušenosti a přání. Ti, kteří veterinární přípravky Joalis Animal znají vědí, že fungují a že se opravdu nemají čeho bát.... Celý článek »

07.04.2015

Joalis Animal na For Pets

Naši drazí chovatelé, V hale č. 2 najdete náš nepřehlédnutelný stánek Joalis Animal. Přípravy vrcholí. Jako již tradičně i nyní budete mít vyjímečnou možnost zakoupit přípravky za sníženou cenu. Místo běžných 382,- Kč to bude 328,- Kč. A to se určitě vyplatí. V... Celý článek »

27.03.2015

Interview v Country Rádiu

Již jsme avízovali, ale protože je opakování matka moudrosti připomínáme, že tuto neděli 29. 3.  v 10:00 hod v rámci pořadu Hobby naší doby na Country rádiu, bude rozhovor s paní MVDr. Jitkou Bilíkovou. Takže, nezapomeňte si přetočit hodiny na letní čas... Celý článek »

05.03.2015

Jarní soutěž Joalis Animal

A máme tu jarní soutěž! Respektive předjarní! Všichni dělají selfie. Od královských rodin, hollywoodských star, až po domácí produkci.  Nejnovějším hitem v této oblasti je ale selfie se zvířetem. A toho se právě naše soutěž bude týkat.  Udělejte... Celý článek »

17.02.2015

Urologické problémy koček

  Majitele koček občas potrápí nadměrné močení jejich tygříků. Nacházíme po bytě loužičky.  To může značit mnoho situací. Od označkování  teritoria, psychických problémů, až po urologické problémy. Svým častým mňoukáním, ale i výraznějším... Celý článek »

03.02.2015

Psi záchranáři

Konečně přišla pravá zima a sněhové vločky nás nepřekvapí ani v Polabí. A to je dobře! Nebudeme se tu ale rozplývat nad krásami zamrzlých kopců. I když na hory se vydáme. Ve zprávách mnohdy slyšíme, kolikrát HS ČR (Horská služba) zasahovala a neustále apeluje,... Celý článek »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12